Tematyczna impreza w firmie, a prezenty

1080549_gold_gift_2

Kiedy jesteś pracodawcą bardzo często zadajesz sobie pytanie, jak uszczęśliwić swoich pracowników i dodatkowo zmotywować ich do bardziej efektywnej pracy. Wielu pracodawców decyduje się bardzo często na firmowe bankiety lub imprezy albo dłuższe wyjazdy integracyjne. Według nas jednak bardzo dobrym pomysłem ponadto wszystko, od czasu do czasu jest podarowanie skromnego prezentu naszym pracownikom.

Jaki prezent dla pracowników?

Będąc właścicielem wielkiej firmy, mamy ogromną ilość osób, którym nie zawsze podoba się to samo. Dlatego bardzo ciężko będzie nam kupić wszystkim jednakowy upominek. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc tutaj zakupienie kilku rzeczy, tak aby każdy znalazł dla siebie coś innego. Jednak jak to zorganizować? Nie będziemy przecież pakować każdemu paczki, a przypadek bonów na zakup bardzo często nie jest odbierany również pozytywnie. Z pomocą w kwestii pakowania przyjdą nam firmy, które się tym zajmują. Jednak aby jeszcze bardziej zautomatyzować ten zabieg, możemy zlecić całość jednej odpowiedzialnej firmie, która spakuje nam cały towar w eleganckie pudełka i dodatkowo zajmie się kupnem wszystkich pod-produktów.

Takie kosze polecane są szczególnie przez wszystkich znajomych pracodawców w okresie świątecznym, kiedy to wiele firm decyduje się na paczki świąteczne dla pracowników. Jak mówi Pan Krzysztof P. z pewnej firmy; „Paczki z prezentami spędzały nam sen z powiek na wiele nocy przed ich rozdaniem, zawsze chcieliśmy aby pracownicy byli jak najbardziej zadowoleni z faktu ich otrzymania, a wszystko wyglądało profesjonalnie. Z pomocą przyszła nam firma zajmująca się handlem koszami z prezentami, od paru lat regularnie jesteśmy jej klientami i nie musimy marnować czasu na pakowanie i zakup produktów”.

Także jak masz swoją firmę i chcesz pokazać swoim pracownikom to, że są dla Ciebie bardzo ważni to podaruj im kosz z prezentami! Na pewno im się to spodoba!